Klub HDK "Florian" w Cieszanowie

Europa ed essere Europei

PROGNOZA POGODY

MIESIĘCZNIK GMINY CIESZANÓW

IMPREZY 2017

Wyszukiwarka

Ferie w MBP w Cieszanowie

 

Mądrości naukowe mówią, że w ciągu sekundy na świat przychodzą dwie osoby ale w tym samym czasie powstaje pięć urządzeń mobilnych dlatego biblioteka podczas swoich zajęć pokazuje jakich aplikacji używać, jak spędzić czas przy urządzeniach XXI wieku, by one uczyły, rozwijały i tworzyły kreatywny świat naszych pociech, bo jak się okazało, tablety i smartfony ma już większość dzieci.

Biblioteka łączy się z książką były więc aplikacje, w których dzieci tworzyły przeczytaną opowieści (PuppetPals), ubierały bajkowego przewodnika (Fairy Tales) a następnie wprowadzały tą postać w komiks (Pstryk Komiks) zaś opracowane zdjęcia wędrowały do aplikacji tworzącej kolaż (Pixlr). Kreatywna zabawa towarzyszyła także przy tworzeniu krótkiego teledysku (musical.ly).

W czwartek najmłodsi zebrali się na zajęcia organizowane we współpracy z Zakładem Obsługi Gminy w Cieszanowie na lodowisku, była to tak zwana bajkoterapią na lodzie. Czerwony Kapturek i hula hop to gwiazdy główne, które miały pomóc obudzić w dzieciach ciekawość i pomóc uporządkować uczucia, uruchomić ich wyobraźnię i rozpylić bodziec, który będzie rozwijał ich  inteligencję.

Najlepsze filmiki zostały opublikowane na koncie na Facebooku.

Inwestycje ze środków UE

EUROPE FOR CITIZENS

ZBIÓRKA ODPADÓW

TRASY SCIEŻEK ROWEROWYCH

Wojska Obrony Terytorialnej

Galeria

Aktualnie gościmy

Odwiedza nas 35 gości oraz 0 użytkowników.